PARAPETY PCV

Parapety PCV wewnętrzne komorowe wykonane są z twardego polichlorku winylu. Powlekane wysokiej jakości foliami współgrającymi z kolorystyką obecnie sprzedawanych profili okiennych.

A – szerokość – półka od 15 cm do 50 cm
B – komora usztywniająca konstrukcję wysokości 2 cm,

C – kapinos 4 cm

Szerokość zwiększa się co 5 cm, ale nie są to sztywno przyjęte wymiary. Docięcie parapetu na szerokość pośrednią np: 22 cm jest usługą gratisową.

Maksymalna długość parapetu wewnętrznego pcv to 6 mb. Wykończeniem bocznym parapetu jest zaślepka pcv dwustronna o długości  40 cm, którą można docinać i tym samym dopasować do szerokości parapetu. Kolorystyka zaślepek odpowiednia do wybranego koloru  parapetu.

Parapety PCV – co musisz wiedzieć?

Wykonuje się je z twardego PCV o przekroju komorowym, odpornym na żółknięcie, a także usztywniając i stabilizującym konstrukcję parapetu. Występują w wielu wzorach i kolorach – klasycznie białe, jak i imitujące kamień lub drewno. Powierzchnia parapetu powleczona jest okleiną foliową, co zwiększa odporność na zarysowania, uodparnia parapet na wilgoć i promienie UV. Okleina ułatwia konserwację i zapobiega trwałemu zabrudzeniu.

To najtańsza i uniwersalna opcja, jeśli chodzi o parapety wewnętrzne. Parapety plastikowe, to produkt wybierany przez osoby z ograniczonym budżetem ale chcące odświeżyć wnękę okienną niskim kosztem. Parapety z pcv to najprostrza propozycja na wykończenie otworu okiennego lub odświeżenie poprzez wymianę starego, opatrzonego już parapetu na nową tanią wersję.

Niska cena nie ogranicza Klienta w doborze kolorystyki takiego parapetu. Proponujemy do wyboru kilka oklein drewnopodobnych, zazwyczaj decydują się na nie Klienci indywidualni. Natomiast kolory jednolite, białe, marmurkowe bądź antracytowe to bardzo częsty wybór przy dużych inwestycjach. Szkoły, biura, hale magazynowe i produkcyjne to adresy docelowe do parapetów pcv.

Parapety z pcv w skrócie:

– najniższa cena,

– najlżejsza konstrukcja,

– prosty montaż,

– łatwość w utrzymaniu czystości.

Zapraszamy do kontaktu i na naszego facebooka!

Najczęściej wybierane kolory parapetów PCV
  • grupa kolorów drewnopodobnych ( złoty dąb, orzech, wenge, mahoń, winchester, dąb skandynawski)
  • grupa kolorów neutralnych ( biały, marmurek, antracyt, srebrny).

Zakończenia

PCV

Zakończenia dostępne do każdego koloru parapetu

Czas realizacji zamówień 1-2 dni robocze.

Cennik parapety PCV

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem detalicznym.