PARAPETY MDF

Czym są parapety MDF?

Parapety Mdf to bardzo wiarygodne zastępstwo dla parapetów drewnianych.

Parapety drewniane to często wysoki koszt, natomiast parapety Mdf przy niższych nakładach finansowych pozwalają na zamknięcie wnęki okiennej produktem łudząco podobnym do drewna. Szeroki wachlarz oklein, jak również możliwość lakierownia na wszystkie kolory z palety Ral, pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Parapet MDF to produkt drewnopodobny powstały w wyniku połączenia zmielonego drewna, związków organicznych i utwardzacza. Cały proces przebiega w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury, a gotowy produkt jest bardzo twardy i jednolity.

Jesteśmy w stanie pokryć parapety MDF okleiną odporną na wilgoć oraz wysoką temperaturę, a spód parapetu zabezpieczyć specjalnym laminatem.

Zapraszamy do kontaktu i na naszego facebooka!

Parapety MDF oferujemy w grubości 2,5 cm. Maksymalna długość jednego elementu 275 cm a szerokość  50 cm, natomiast minimalne wymiary 25 cm długość i 15 cm szerokość.

Do parapetu MDF  nie używa się dodatkowych zakończeń, ponieważ jego boki stanowią jednolitą całość z półką parapetu. 

Dostępne kolory parapetów MDF

Każda płyta Mdf może mieć nadany kolor poprzez lakierowanie akrylowe bądź okleinowanie.

Dostępne kolory wersji lakierowanej akrylowo to cała paleta barw Ral, kolorystyka oklein drewnopodobnych przedstawiona powyżej.

Czas realizacji zamówień 7-10 dni robocze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą parapetów wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz do skożystania z usług obróbek blacharskich i malarni proszkowej. Obróbki blacharskie wykonujemy w odcinkach do 3 mb i 6 mb zaś elementy dłuższe, wymagające łączenia, scalamy łącznikami wygiętymi odpowiednio do danej obróbki. Malowanie proszkowe wykonujemy w celu zabezpieczenia materiału przed korozją, uzyskująć powierzchnię w skali wykończenia od gładkiej przez mat i półmat po strukturalną.

Cennik parapety MDF

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem detalicznym.